Načítám...

Naši partneři

ECSO - Skeptics in Europe

ECSO koordinuje aktivity evropských organizací a osob, které se soustředí na kritické vyšetřování pseudovědeckých tvrzení a tvrzení o svědectví paranormálních fenoménů a výsledky těchto vyšetřování publikuje pro širokou veřejnost. Pokračuje v sérii evropských skeptických kongresů, které vznikly dříve, a podporuje kongres a symposium pořádané jednou za dva roky. 

Zdroj: ESCO Profile

Guerrilla Skepticism on Wikipedia

Mise editačního týmu Guerrilla Skepticism je vylepšení skeptického obsahu na Wikipedii. Toto je děláno vylepšováním stránek našich skeptických mluvčích, zajišťování důležitých citací a odstraňováním tvrzení bez relevantních zdrojů z paranormálních a pseudovědeckých stran. Proč? Protože důkazy jsou in.

Zdroj: Guerrilla Skepticism

FTV Prima

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

Prima je digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu. Vysílací schéma tvoří zpravodajství, publicistika, filmy, původní a zahraniční seriály, dokumentární i zábavné pořady.

Zdroj: FTV Prima

Neviditelný pes

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996.

Zdroj: Neviditelný pes

Badatelé

Jaroslav Mareš, reportér a publicista, autor badatelských pořadů taJeMno a taJeMné podzemí. Člen reportérského týmu Josefa Klímy. Provozovatel kanálu Badatelé na YouTube.

Zdroj: https://badatele.net/

Investigátori.sk

Dokumentárna séria Investigátori sa bude venovať kontroverzným vedeckým, resp. pseudovedeckým témam. Investigátori chcú zaostriť svoju pozornosť na rôzne, prevažne ezoterické fenomény. Patria medzi ne niektoré druhy alternatívnej medicíny, alebo populárne ezo-témy ako aura, mimotelové zážitky a podobne.

Zdroj: Investigátori.sk


Kam dál?

Covid-19 výzva | Veřejný experiment Zobrazit

Covid-19 výzva | Veřejný experiment

Výzva pro experiment s odměnou 3 415 000 Kč pro kohokoliv, kdo prokáže schopnost poznat člověka očkovaného vakcínou proti Covid-19?
Po 14. 6. 2021 Přečíst
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace